RE Organizasyon

EVVEGO, sadece arazi aşamasındaki projelerle ilgilenmez. Aynı zamanda projelendirilmiş ve hatta satışına başlanmış projeler ile de çalışır.

Bize göre satmayan proje yoktur. İyi planlanamamış ya da doğru pazarlama ve satış tercihleri yapılamamış projeler vardır. Bir projeden istenen satış rakamları elde edilemiyorsa mutlaka ilgili projenin mercek altına alınması ve çok detaylı bir incelemesinin yapılması gerekmektedir.

EVVEGO, satışları istenilen seviyede olmayan projelerin proje analizlerini yaparak öncelikle elde edilen başarısız satış sonuçlarının nedenlerini tespit eder ve sonuçları üretici firma ile paylaşır. Bu aşamadan sonra yapılması gereken, kalıcı ve uzun vadeli bir planlama ile proje engellerinin ortadan kaldırılmasıdır. Aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar elde edilemeyeceği gerçeğinden hareketle;

EVVEGO, üretici firmaya pazarlama ve satış süreci ile ilgili farklı çözüm önerileri ve stratejiler sunar. Üretici firma ve EVVEGO birlikte çalışarak satışa engel olan nedenleri ortadan kaldırır ve projenin hak ettiği satış rakamlarına ulaşmasını sağlar.