1977 yılında Ankara' da doğdum. Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Malzeme ve Metalurji bölümü mezunuyum. Evliyim ve bir kız çocuğum var.
 
20 yılı aşkın süredir iş hayatının içerisindeyim. İthalat, ihracat, e-ticaret konularında uzmanlıklarım, eğitim ve sertifikalarım mevcuttur. Şirket yönetimi, muhasebe, insan kaynakları, satın alma, satış ve pazarlama konularında yılların tecrübesine sahibim. Son 6 yıldır da emlak sektöründe çalışmalar yaptım, çeşitli tecrübeler edindim.

Evvego ailesiyle birlikte emlak sektöründeki çalışmalarımı profesyonel bir zeminde devam ettiriyorum.
 
 
Titizlik, dürüstlük ve çalışkanlık hayatımda olmazsa olmazlarımdır.
 
Siz de benim gibi düşünüyorsanız neden birlikte çalışmıyoruz?


Uzmanlık Alanı

Ticari ve Konut


Uzmanlık Bölgesi

Alacaatlı, Yaşamkent, İncek


Egitim Serfitikaları

ÖdüllerMüşteri Yorumları (4)


Dinçer Dinç

Uzun bir süredir satmak için ugrastigimiz ve farkli gayrimenkul danismanlariyla çalistigimiz Çankaya Yildiz daki evimizi Onur Bey in çok profosyonel yaklasimi sayesinde istedigimiz fiyata satabildik. Yurtdisinda yasadigim için güven duyabilecegim bir danisman ile çalismak çok önemliydi. Onur Bey in kendi evini satiyormus gibi titizlikle çalistigina sahit oldum. Çok tesekkür ederim.

Cahit Söyler

Onur BeySivas Hizmet Vakfi Ankara Sube Baskanligina ait Izmir Caddesi Halil Bey is hani 9/12 nolu is yerimizin çok kisa bir zamanda kiraya verilmesinde göstermis oldugunuz çaba ve gayretinize çok tesekkür eder islerinizde basarilar dilerim

Döndü KOÇER

Merhaba Sayin Yetkili;Büyük bir istek ve heves ile çiktigimiz bu yolda isteklerimize her konuda yardimci olan ve güler yüzünü eksik etmeyen Danismanimiz Onur Söyler Bey e sizin araciliginiz ile de tesekkür etmek isterim.

Celalettin Ekinci

Tesekkürler Dilek Erbulut. Yillardir birlikte çalisiyor gibi profesyonelce yaklasimlari. Sempatik ve güler yüzlü. bizim ofisin vazgeçilmezi oldu.


Son Eklenen Portföyler