Itır ÖZVARDAR Kimdir ?
1976’da Ankara da doğdum. 1999 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun oldum. 2000 yılında Ankara Hilton Oteli Ön Büro Özel Katlarda çalışmaya başladım. 2004 yılında Kuveyt Büyükelçiliğinde İdari Asistan olarak görev aldım. 2008 yılında tekrar Ankara Hilton Oteline girdim ve bu defa Diplomatik Misyon ve Büyükelçilikler Satış Müdürü oldum. 2012 de Rixos Ankara Otelinde Satış Bölümünde Departman Müdürlüğü yaptım. Bir müddet çalışmaya ara verdikten sonra 2018 yılında gayrimenkul Sektörüne adım attım ve Renk Gayrimenkul de Ofis Müdürü olarak görev aldım. Ocak 2020 itibariyle Evvego Gayrimenkul Danışmanlık ailesine Danışman olarak katıldım. Misyonum;  tüm müşterilerimize güler yüzlü ve karşılıklı güvene dayalı  uluslararası standartlarda hizmet sunabilmek.


Uzmanlık Alanı

Golden Visa

Villa

Residans

Daire

Başkent Emlak Konutları

Arsa


Uzmanlık Bölgesi

Çayyolu

Yaşamkent

Alacaatlı

İncek

Ümitköy

Çankaya

GOP

Kavaklıdere

Yunanistan


Egitim Serfitikaları

ÖdüllerMüşteri Yorumları (4)


Aslihan Selvi

Celalettin bey Alacaatli da aldigimiz daire için de bize destek oldu. Dairenin satisini yapmak istedigimizde de ilk onu aradik. Bilgili , güvenilir ve isini severek yapan bir danisman. Bir kaç daire alip sattik. Kiraya verdik. Hepsinde de bize çarçabuk müsteri buldu. Emegine saglik.

Selmin

Kavaklidere deki dairemizi kiralarken Itir Hanim la çalistik. Kendisi bizim programimizi da gözeterek, çok planli çalisti. Kisa sürede daireyi pek çok kisiye göstererek, sonunda bizim de içimize sinen bir kisiyle anlasmamizi sagladi. Emekleri, ilgisi ve nezaketi için tesekkür ederim.

Aydan Özden

Kisa Sürede gerçeklestirmis oldugu satis ve bu sürede göstermis oldugu yogun ilgi ile güleryüz için sevgili Itir Hanim ve Evvego ailesine çok tesekkür ederim...

Burcu

Itir Hanimdan hizmet, bilgi ve tecrube anlaminda cok memnun kaldim. Kendisine cok tesekkur ediyorum.


Son Eklenen Portföyler