Recep ATCI Kimdir?

1967 yılında Balıkesir, Bandırma'da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Bandırma'da, lise eğitimimi ( askeri lise) Çankırı'da tamamladım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi 1993 yılı Lisans mezunuyum. 

27 yıl Türk Silahlı Kuvvetlerinde; Türkiye'nin farklı bölgelerinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde, ikmal, bakım ve lojistik hizmetleri bölümlerinde görev yaptım. 2014 yılında emekli oldum.

Emeklilik sonrası; çeşitli sektörlerde araştırma ve incelemeler yaptım, eğitimlere ve seminerlere katıldım. Edindiğim bilgi ve deneyimlerimi samimi olarak en iyi şekilde aktarabileceğim gayrimenkul sektörüne yöneldim.

2016 yılında sektörde ilk olarak; Era Başarı ofisinde çalışmaya başladım ve  2019 yılından itibaren ilkeli ve yenilikçi yapısı ile yerli marka olan, Evvego Başarı Gayrimenkul Danışmanlığında profesyonel olarak; Taşınmaz Ticari Yetki Belgeli ( Belge Nu: 0601722), Sorumlu Emlak Danışmanı olarak  çalışmaya devam ediyorum.

Sizlerin yatırımlarınızı en verimli şekilde değerlendirilmesi ve piyasa şartlarına göre analizi yapılarak yeni yatırımlar yapmanızda;  ilkeli, hoşgörülü ve samimi olarak (her türlü gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemlerinizde)  yanınızda olacağımı bilmenizi isterim.

Gayrimenkulünüzün gerçek değerinin tespiti ve birikimlerinizin gayrimenkulle değerlendirilmesi profesyonel bir süreçtir. Bu süreçte sizlere yardımcı olmaktan ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağım.

Yapacağım hizmetten duyacağınız memnuniyet ve güven, öncelikli amacımdır.

Saygılarımla,


Uzmanlık Alanı

KONUT/ VİLLA


Uzmanlık Bölgesi

ERYAMAN (  NEOPOLİTAN SİTESİ & OYAK GÖKSUPARK KONUTLARI)

YAŞAMKENT

İNCEK 

TÖREKENT


Egitim Serfitikaları

Ekim 2016 Era Başarı Gayrimenkul Satış Eğitimi - Ankara

Kasım 2016 Era Başarı Tapu İşlemleri ve Gayrimenkul Eğitimi- Ankara

Kasım 2016 Era Başarı Teknoloji Eğitimi - Ankara

Temmuz 2017 Era Başarı Dijital Çağda gayrimenkul Workshop'u - Ankara

Temmuz 2017 Era Başarı Doğru Recruitınig Püfnoktaları Workshop'u - Ankara

Ağustos 2017 Era Ticari Gayrimenkul'e Giriş Workshop - Ankara

Ocak 2018 Tanıma Sanatı Eğitimi - Ankara

ÖDÜLLER:

2017 Yılı 3'ncü Çeyrek En Çok İşlem Yapan Era Başarı 9'ncu Üyesi,

2019  Yılı En İyi Çıkış  Yapan Gayrimenkul Danışmanı -  Evvego Başarı,

2020 Yılı Birinci yarıyıl En Yüksek Ciro 1'ncisi - Evvego Başarı,

2020 Yılı İkinci yarıyıl En Fazla Ciro Yapan Gayrimenkul Danışmanı 2'ncisi - Evvego Başarı,

2020 Yılı En Çok Portföy Alan  Gayrimenkul Danışmanı 2'ncisi - Evvego Başarı,
Müşteri Yorumları (7)


Sinan Yılmaz

Bilgili, ilgili ve güven veren biri. Tüm süreçte varlığı ile beni çok rahatlattı. Emlak danışmanı olarak gönül rahatlığı ile çevreme tavsiye ediyorum.

Nergiz Aycan Işık

Eryaman Göksupark Oyak konutlarındaki ev kiralamamda gerek iş Disiplininiz gerek samimiyetiniz ve dürüstlüğünüz ile yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Endişeli çıktığım bu yolda güler yüzünüzle ve verdiğiniz güven sayesinde kısa sürede kiraladık evimizi. Sizin gibi dürüst ve iş disiplini olan insanlarımız hep varolsun. Tekrar teşekkür eder sağlıklıklı günler dilerim recep bey.

Hilal İrem Kayacık

İlginiz ve alakanız için teşekkürler.sayenizde bana en uygun evi buldum.

Ercan Kaplan

GreenTower da bulunan Dairemizi bir Hafta gibi kısa Sürede kiraladığınız ve tam anlamıyla Profesyonel bir şekilde tüm işlemleri gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederim.

İbrahim Saçıkara

Eryaman OYAK Göksupark konutlarında bulunan dairemizin kısa sürede kiralanmasında göstermiş Olduğunuz Profesyonellik her türlü Takdire şayandir. Size çok teşekkür eder, başarılı çalışmalar dilerim.

Ahmet Çiçek

ERYAMAN DA BULUNAN DAİRENİN ALIMINDA ALDIĞIM HİZMET İLE İLGİLİ YAKINLIK,YARDIM,KURUMSAL HAKİMİYET VE İYİ NİYET İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Burhan Danacı

altındağ zübeyde hanım mahallesi güneş sitesinde bulunan dairemin kiralanmasında aldığım hizmet , yakınlık,yardım ile ilgili recep beye çok teşekkür ediyorum