1977 yılında Ankara' da doğdum. Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Malzeme ve Metalurji bölümü mezunuyum. Evliyim ve bir kız çocuğum var.
 
20 yılı aşkın süredir iş hayatının içerisindeyim. İthalat, ihracat, e-ticaret konularında uzmanlıklarım, eğitim ve sertifikalarım mevcuttur. Şirket yönetimi, muhasebe, insan kaynakları, satın alma, satış ve pazarlama konularında yılların tecrübesine sahibim. Son 6 yıldır da emlak sektöründe çalışmalar yaptım, çeşitli tecrübeler edindim.

Evvego ailesiyle birlikte emlak sektöründeki çalışmalarımı profesyonel bir zeminde devam ettiriyorum.
 
 
Titizlik, dürüstlük ve çalışkanlık hayatımda olmazsa olmazlarımdır.
 
Siz de benim gibi düşünüyorsanız neden birlikte çalışmıyoruz?


Uzmanlık Alanı

Ticari ve Konut


Uzmanlık Bölgesi

Alacaatlı, Yaşamkent, İncek


Egitim SerfitikalarıMüşteri Yorumları (5)


Sait OCAKÇIOĞLU

Gayrimenkul danışmanımız Onur SÖYLER evimizin satış sürecinde göstermiş olduğu profesyonel yaklaşımından çok memnun kaldık. Tüm süreci hızlı ve sorunsuz olarak tamamladı kendisine çok çok teşekkür ederiz.

Bekir Bahçıvan

Gayrmenkul Danışmanı Sn. Onur SÖYLER'e ev alış sürecinde bize sunduğu hizmete teşekkür ederiz

Dinçer Dinç

Uzun bir süredir satmak için uğraştığımız ve farklı gayrimenkul danışmanlarıyla çalıştığımız Çankaya Yıldız'daki evimizi Onur Bey'in çok profosyonel yaklaşımı sayesinde istediğimiz fiyata satabildik. Yurtdışında yaşadığım için güven duyabileceğim bir danışman ile çalışmak çok önemliydi. Onur Bey'in kendi evini satıyormuş gibi titizlikle çalıştığına şahit oldum. Çok teşekkür ederim.

Cahit Söyler

Onur BeySivas Hizmet Vakfı Ankara Şube Başkanlığına ait İzmir Caddesi Halil Bey iş hanı 9/12 nolu iş yerimizin çok kısa bir zamanda kiraya verilmesinde göstermiş olduğunuz çaba ve gayretinize çok teşekkür eder işlerinizde başarılar dilerim

Döndü KOÇER

Merhaba Sayın Yetkili;Büyük bir istek ve heves ile çıktığımız bu yolda isteklerimize her konuda yardımcı olan ve güler yüzünü eksik etmeyen Danışmanımız Onur Söyler Bey e sizin aracılığınız ile de teşekkür etmek isterim.


Son Eklenen Portföyler