Hayatınızda yapacağınız en önemli yatırımlardan biri söz konusu olduğunda ; ister gayrimenkulünüzü satıyor olun, ister gayrimenkul satın alıyor olun güvenilir destek ile tam iletişim verecek bir danışmanla çalışıyor olacaksınız. Size kaliteli hizmet verebilmek için ; müzakere ve teknik becerilerimle, detaylara olan dikkatimle, sabrım ve pozitifliğimle gayrimenkul danışmanınız olarak her zaman burdayım. Kaç kişi işini severek yapar? Ben o insanlardan  biriyim. Yeni insanlarla tanışıp, onları gayrimenkul sahibi yapmayı, hızlı bir şekilde gayrimenkullerini satmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Kübra Cansız Kimdir?

1989 da Ankara da doğdum. Evli ve bir çocuk annesiyim.2012 yılında Bilkent Üniversitesinden mezun oldum şuan  Anadolu Üniversitesi 4. sınıf Maliye öğrencisiyim. 2012 yılında 1 yıl reklam satış temsilcisi olarak çalıştıktan sonra makine imalatı ve ihracatı yaptığımız aile şirketimizde sırasıyla muhasebe,satınalma, satış ve pazarlama departmanlarında deneyim edindikten sonra kendi markamı yaratıp aile şirketimizin distribütörlüğünü yaptım. Çocuğum dünyaya gelince biraz ara verdim. Daha sonrasında emlak sektörüne olan ilgimden dolayı mesleki emlak yeterlilik sınavına girerek belgemi aldım ve Evvego ailesine katıldım. 


Uzmanlık Alanı

Ticari Gayrimenkul 


Uzmanlık Bölgesi
  • İvedik Osb,
  • Ostim,
  • Mermerciler Sanayi Sitesi,
  • Keresteciler Sanayi Sitesi,
  • Sincan Osb,
  • Başkent Osb,
  • Yaşamkent,
  • Çayyolu

Egitim SerfitikalarıMüşteri Yorumları (9)


C.Özkaptan

Kübra Hanım bizim ne istediğimizi anladıktan sonra 2. adreste bize uygun yeri gösterdi. İşyeri sahibi ile ufak tefek pürüzlerin de atlatılmasına yardımcı oldu. Beklediğimizden çok daha kısa sürede aradığımız işyerini bulduk. Çok teşekkür ederiz.

Kadir Doruk

Sürecin her aşamasında ilgisini kaybetmeyen, işine yüksek derecede motive, işini severek yapan Kübra hanıma teşekkür ederim. İleride de yeni işler yapmak dileği ile.

Nihal Kaya

Oldukça ilgili, çokça güler yüzlü, işinde özverili ve çalışkan Kübra Hanımla ev satın alma serüvenimiz heyecanlı ve güzeldi. Teşekkür ederiz.

Av. Ezgi Yavuz Çetin

Pozitif enerji, güler yüz, çözüm odaklı hizmet... Her şey için teşekkür ederiz.

Tuncer Akbaş

HIZLI VE GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE MERMERCİLER SANAYİ SİTESİNDEKİ DÜKKANIMIN SATIŞINI 1 AYDA GERÇEKLEŞTİREN KÜBRA HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.TİCARİ GAYRİMENKULLERDEKİ UZMANLIĞINDAN, SABIR VE POZİTİFLİĞİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

İbrahim Koca

EVVEGO AİLESİYLE TANIŞMAKTAN ÇOK MEMNUM OLDUM.KURUMSAL ÇALIŞMALARI VE İLGİ ALAKADAN ÇOK MEMNUM KALDIM.HİÇ BİR EMLAKÇIYA EVİN ANAHTARINI VERMEZKEN GÜVEN SAĞLADIĞI İÇİN KÜBRA HANIM VE SERVET BEYE ANAHTARI TESLİM ETTİM.KÜBRA HANIMIN EV İLE İLGİLİ BİLGİ VERMESİ,MÜŞTERİ YORUMLARINI AKTARMASI EVVEGO AİLESİNE AYRI BİR DEĞER KATMIŞTIR.KÜBRA HANIMIN İŞİNE GÖSTERDİĞİ SAYGI VE ÇALIŞMALARI ÇOK MEMNUN OLDUM.KENDİ ADIMA KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.İŞ HAYATINDA KENDİSİNE BAŞARILAR DİLERİM.

Gözde Özyön

Kübra hanım ın ilgisinden çok memnun kaldım.. İşine olan alakası çok iyi.. iyi ki onunla çalışmışım

Onur Yumuşak

Hızlı güvenilir bir portföy yöneticisi. Kendisinin ilgisinden müşteri memnuyiteni esas alan hizmet anlayışından ailecek memnun kaldık. Kısmet olursa tüm yatırımlarımızı kübra hanımla götürmek istiyoruz.

Mısra Küçükzeytin

Güleryüzüne hayran kaldığım Gayrimenkul danışmanımla iyi ki yollarımız kesişmiş:) İşine verdiği önem Ve Titizliği de Yok sayamam her konu da çok başarılı..


Son Eklenen Portföyler