Itır ÖZVARDAR Kimdir ?
1976’da Ankara da doğdum. 1999 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun oldum. 2000 yılında Ankara Hilton Oteli Ön Büro Özel Katlarda çalışmaya başladım. 2004 yılında Kuveyt Büyükelçiliğinde İdari Asistan olarak görev aldım. 2008 yılında tekrar Ankara Hilton Oteline girdim ve bu defa Diplomatik Misyon ve Büyükelçilikler Satış Müdürü oldum. 2012 de Rixos Ankara Otelinde Satış Bölümünde Departman Müdürlüğü yaptım. Bir müddet çalışmaya ara verdikten sonra 2018 yılında gayrimenkul Sektörüne adım attım ve Renk Gayrimenkul de Ofis Müdürü olarak görev aldım. Ocak 2020 itibariyle Evvego Gayrimenkul Danışmanlık ailesine Danışman olarak katıldım. Misyonum;  tüm müşterilerimize güler yüzlü ve karşılıklı güvene dayalı  uluslararası standartlarda hizmet sunabilmek.


Uzmanlık Alanı

Golden Visa

Villa

Residans

Daire

Başkent Emlak Konutları

Arsa


Uzmanlık Bölgesi

Çayyolu

Yaşamkent

Alacaatlı

İncek

Ümitköy

Çankaya

GOP

Kavaklıdere

Yunanistan


Egitim SerfitikalarıMüşteri Yorumları (3)


Selmin

Kavaklıdere'deki dairemizi kiralarken Itır Hanım'la çalıştık. Kendisi bizim programımızı da gözeterek, çok planlı çalıştı. Kısa sürede daireyi pek çok kişiye göstererek, sonunda bizim de içimize sinen bir kişiyle anlaşmamızı sağladı. Emekleri, ilgisi ve nezaketi için teşekkür ederim.

Aydan Özden

Kısa Sürede gerçekleştirmiş olduğu satış ve bu sürede göstermiş olduğu yoğun ılgi ile güleryüz için sevgili Itır Hanım ve Evvego ailesine çok teşekkür ederim...

Burcu

Itır Hanımdan hizmet, bilgi ve tecrube anlaminda cok memnun kaldim. Kendisine cok tesekkur ediyorum.


Son Eklenen Portföyler