-

CELALETTİN EKİNCİ

1971 Sivas doğumlu. İlk orta ve Liseyi Sivas ta okudu. Üniversite öğrenimini ve Yüksek Lisans eğitimimi Ankara da tamamladI.  Daha sonra  kamu ve özel sektörde çalıştı.  2016 tarihinde EVVEGO Başarı ailesine katıldı.

Ankara Çankaya , Alacaatlı, İncek, Eskişehir yolu bölgesinde uzmanlık yapmakta. Amacı : Ev ve işyeri alım satım kiralıklarda en iyisi ve en hızlısı olmak..

2017 yılı Ocak ayında KKTC ve Türkiye çapında en fazla işlem yapan ve portföy alan danışman

2017 yılı Mart ayında KKTC ve Türkiye Çapında en fazla satış ve kiralama yapan danışman...

2017 yılı Ocak ve Mart aylarında Ofis çapında enfazla işlem yapan ve ciro elde eden ayrıca sözleşmeli portföy alan danışman

2017 yılı Ocak-Şubat ve Mart aylarında en fazla işlem yapan ve en fazla Sözleşmeli portföy alan danışman..

2017 yılı- Ocak ve Mart aylarında en fazla işlem yapan -Ocak-Mart ve Nisan aylarında ise enfazla portföy kazandıran danışman...

2017 yılı Temmuz ayında KKTC ve Türkiye de en fazla işlem yapan 1. üyesi 

2017 yılı Temmuz-Ağustos-Eylül aylarında-KKTC ve Türkiye Çapında en fazla işlem yapan Türkiye 2.si üyesi

2017 yılı Temmuz-Ağustos ve Eylül aylarında-KKTC ve Türkiye çapında en fazla yetkili portföy alan Türkiye 2.si üyesi

 2017 yılı Ekim-Kasım-Aralık aylarında Türkiye ve KKTC üç aylık dönemde en fazla portföy kazandıran 3.üyesi ve aynı dönemde en fazla işlem yapan 6. Üyesi

2018 yılı Ocak ayı KKTC ve Türkiye çapında en fazla işlem yapan Türkiye 1. üyesi

Era Başarı Ofisinde 2017 yılında en fazla işlem yapan- Sözleşmeli portföy alan ve en fazla ciro elde eden danışmanı-(TATİL ÖDÜLÜ KAZANMIŞTIR)

Era Başarı Ofisinde 2018 yılında en fazla işlem yapan- Sözleşmeli portföy alan ve en fazla ciro elde eden danışmanı--(TATİL ÖDÜLÜ KAZANMIŞTIR)

EVVEGO GAYRİMENKUL Ofisinde 2019 yılında en fazla işlem yapan- Sözleşmeli portföy alan ve en fazla müşteri memnuniyeti  ödülü alan danışmanı--(3 ödül KAZANMIŞTIR)

2020 YILI İLK 6  en fazla işlem- Portföy ve Müşteri menmuniyeti ödülü almıştır.

2020 YILI GENEL OLARAK . EVVEGO TÜRKİYE OFİSLERİ ....

EN FAZLA İŞLEM- CİRO VE MÜŞTERİ MENMUNİYETİ 1. si OLMUŞTUR. 

AYNI ZAMANDA 2020 YILI TATİL ÖDÜLÜNÜ KAZANMIŞTIR..

2021 yili ilk 6. Ay en fazla müşteri menmuniyeti 1.

PORTFÖY VE İŞLEM BİRINCISİ.

Ciro 2. Sı.

 

 

2021 YILI CİRO -SÖZLEŞMELİ PORTFOY VE EN FAZLA MÜSTERİ MEMMUNİYETİ BİRİNCİSİ(1).

2021 TATİL ÖDÜLÜNÜ TEKRAR KAZANMIŞTIR...

 

Evinizin, işyerinizin  en kısa sürede satılması ve kiralanması için varım.....


 


Uzmanlık Alanı

-KONUT ARSA İŞYERİ- SATILIK KİRALIK 


Uzmanlık Bölgesi

-ALACAATLI YAŞAMKENT İNCEK BAĞLICA -ÇAYYOLU- 

BU BÖLGEDE 2020 YILINDA 100 DEN FAZLA SATIŞ VE KİRALAMA YAPTIM....

2020 ve 2021. YILI GENEL OLARAK . EVVEGO TÜRKİYE  ....

EN FAZLA İŞLEM- CİRO VE MÜŞTERİ MENMUNİYETİ 1. si OLMUŞTUR. 

AYNI ZAMANDA 2020 ve 2021.. YILI TATİL ÖDÜLÜNÜ KAZANMIŞTIR..


Egitim SerfitikalarıMüşteri Yorumları (85)


Ferit Baransel

Yakın zaman içinde 3. kez beraber çalışma şansımız oldu. Hem alım satım hem de kiralama sürecinde profesyonel yaklaşımı ile her iki tarafa da sağladığı güvenle bu süreci kolaylaştırmıştır.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Orkun dilmaç

Evimin satışını çok kısa sürede yapıp ve her aşamasında çok yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

SULTAN GÖK

İşinin uzmanı çok başarılı bir danışman teşekkürler CELALETTİN bey kısa sürede evimizi kiraladınız

Süleyman Salar

Celalettin bey işinde oldukça başarılı ve güvenilir bir danışman . Yardımlarından ,ilgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Mücahit Çelebi

Merhaba. Evvego Gayrimenkul Danışmanlık adına Relax Yaşamkent ten kiralamış olduğumuz daire için bize yardımcı olduğundan dolayı, ilgi ve alakasından ötürü Celalettin Beye çok teşekkür ederim.

Eren Erol

Celalettin Bey Alacaatlı'da kiraladığımız daire yardımcı oldu. Bilgili ve güvenilir bir danışman. Oldukça ilgiliydi. Teşekkür ederiz.

Ali Fuat Basar

Celalettin beyle kısa bir süre önce tanıştık. Beklentimin üzerinde bir başarı gösterdiğine tanık olduk. Satış yapmak isteyenlerin en ayrıntılı doğru bilgileri aktarması durumunda kayıt altına alması bunu çok iyi değerlendirdigini farkettim. Alıcı ve satıcı arasında iyi bir köprü oluşturup sonuca götürüyor. Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

16.03.2022 17:08:05 | Puan Danışmanımıza Kaç Puan Verirsiniz?

Aslıhan Selvi

Celalettin bey Alacaatlı da aldığımız daire için de bize destek oldu. Dairenin satışını yapmak istedigimizde de ilk onu aradık. Bilgili , güvenilir ve işini severek yapan bir danışman. Bir kaç daire alıp sattık. Kiraya verdik. Hepsinde de bize çarçabuk müşteri buldu. Emeğine sağlık.

ASUMAN EFE

Bilkent-3 'te bulunan evimin kiralama aşamasında işini profesyonel bir şekilde yürüten ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, karşısındaki insana güven veren Celalettin beye yardımları için çok teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Tamer Fenercioğlu

Fatih Çakmış

Celalettin bey konusunda uzman, bölgesine hakim,titiz, kibar bir gayrimenkul danışmanı, kış sezonu olmasına rağmen dairemi 1 hafta gibi kısa bir sürede kiraya verdi, kendisi ile bundan sonra da çalışmaktan mutluluk duyacağım.

Nazlı Somay

Celalettin bey ile ikinci kez çalışmamız yine profesyonel bir şekilde beni hiç üzmeden ve en kısa sürede bana uygun kiracıyi bulup yerleştirdi. Güvenilir ve iş bitirici olduğunu düşünüyorum. Her arkadaşıma gonul rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Teşekkürler.

Aslıhan Selvi

Celaleddin bey işini profesyonel olarak yapan bir gayrımenkul danışmanı. Çok bilgili ve tecrübeli. Alacaatlı daki dairemizi satın alırken bize cok yardımcı oldu. Sonrasında 2 defa kiraya verirken de yanımizdaydı. Ona çok güveniyoruz. Bize daire alırken ya da kiraya verirken karsilasabilecegimiz tüm sıkıntıları ya da kolaylıkları açık bir şekilde anlatıyor. Buradan kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Celaleddin bey ile çalışmaya devam edeceğiz. Gayrimenkul danışmanlık firmanizı, Celaleddin bey in ismini vererek dostlarımıza tavsiye ettiğimizi de söylemek isterim.

Şamil asilturk

İlgili cozum sunan ve sonuclandirabilen isinin ehli bir insan. Ayrica kibar biri.

Ali Ozan

Dürüst, hızlı ve şeffaf bir emlakçı, cok hızlı ve acil aksiyonlar aldı.

Işıl coşar

Çok güvenilir ve dürüst bir emlakçı herşeyide çok hızlı halledip sonuca ulaştırabiliyor ve çözüm odaklı birisi çok tşk ediyorum herşey için

Özgür Çetin

Celalettin bey profesyonel ve takipçi bir emlak danışmanı. Sorun çözme odaklı yaklaşımı çok iyi. Güvenilir ve dürüst bir insan. Kendisine teşekkür ediyorum.

Filiz

Celal bey, Yaşamkent westgate'deki dairem için hep çok iyi kiracılar buldu. Kendisine teşekkür ederim. İşinin ehli.

Gizem Özelmalık

Okulların pandemi sonrası birden açılması ile birlikte oldukça hassas olan ev bulma sürecimde Celalettin bey bir ağabey gibi bana yardımcı oldu. Ankara’nın kesinlikle en güvenilir emlak danışmanı. Tekrar her şey için çok teşekkür ederim..

Akın M.

Celalettin bey çözüm odaklı, güvenilir, anlayışlı ve iletişime çok açık bir insan. Ev sarış sürecindeki desteği için kendisine teşekkür ederim.

Yücel Çıtak

2018 yılından beri Celalettin bey ile emlak danışmanımız olarak çalışıyoruz. Kendisine bugüne kadar bize göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Ajlan

Yaşamkent'teki dairemizi kiraya verdi. Gayet ilgili ve işinin ehli...

Demet Gōktan

Celalettin bey işine çok hakim çok pozitif işini takip eden bir danışman.benim evimi kısa sürede kiraya verdi.kiraci ssecerken tiitiz davrandı.

Metin

Bir tanıdık vasıtasıyla kendisi ile çalışma imkanım oldu. Çok titiz ve işini iyi takip eden biri olarak tanıdım. Yaklaşık 1 hafta gibi sürede istediğim şartlarda evimi kiralamam konusunda yardımcı oldu. Çok değerli bir çalışan. Evvego ailesi için büyük bir şans. Kendisine tekrar teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

HSncr

Celalettin Bey, son derece ilgili ve oroaktif davrandi, ve hizli bir sekikde talebimiz karsilandi. Kendisyle calismaktan son derece menunum.

Sefa Albayrak

Celalettin bey süreci çok iyi yönetiyor, hiçbir zaman ofisimi tutarken aklım kalmadı hep bize karşı çok iyiydi, elinize emeğinize sağlık

Erkay KOSE

Profesyonel, titiz, iki tarafında haklarını koruyan bir emlak danışmanı.

Nazlı Somay

Celalettin bey, gerçekten profesyonel bir şekilde iki tarafında isteklerini en ince ayrıntısına kadar yerine getirerek hiç uğraştırmadan üzmeden sakin bir şekilde idare ederek bu süreci yuruttunuz cok tesekkur ederim. Başarılarınız daim olsun.

Volkan Demirci

Cellaletin Bey, göstermiş oluğunuz ilgi, koordinasyon, iletişim için çok teşekkür ederim. Kesinlikle sistematik ve profesyonel bir danışmansınız. Tekrar teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Ümit Doğan

Ben biraz titiz ve her olasılığı düşünen bir kişiyim, bu nedenle de dairelerimi herzaman sahibinden kendim vermiştim, Celalettin bey dairemi kiraya vermek için yardımcı olabileceğini söylediğinde kuşkularım vardı, çünkü hem daha önce bir gayrimenkul danışmanıyla çalışmamıştım hem de Celalettin beyi tanımıyordum fakat bana olan yaklaşımı, konuşması, hal ve hareketleri nedeniyle güven duydum, ayrıca benim gibi titiz olması, iş takibi, tecrübeli ve profesyonelce yaklaşımı beni etkiledi, Celalettin bey kafamdaki kuşkularımı boşa çıkarıp, bu kapanma süresi içerisinde bile 8 gün gibi kısa bir sürede dairemi kiraya verdi, kendisine çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Serkan Ünal

İşini severek, layıkıyla yapan profesyonel bir danışman. Çözüm odaklı çalışması sayesinde hızlı bir şekilde ihtiyaçlarıma karşılık buldum. Şükranlarımı sunuyorum.

Hasan akcan

Gerek iş ahlakı gerek çalışkanlığıyla sadece bir emlak danışmanı değil, sıcakkanlılığı ve yaklaşımı ile ailemizden birisi olmasından mutluluk duyuyorum. Başarılarının devamını diliyorum

Safacan Yurtcan

Celalettin Beye kiralama süreçindeki profosyenel yaklaşımı ve ilgisi için çok teşekkür ederim. Evime en kısa sürede taşındım çayyolu incek civarlarında ev arayan herkese kendisini gönül rahatlığıyla önereceğim

Mehmetcan söylemez

Her konuya dikkat eden iki tarafada haksızlık yapmayan çok iyi bir danışman

Hasan Ender Kuzey

Celalettin Bey , bugüne kadar gördüğüm en iyi , en aktif en başarılı ve güvenilir gayrimenkul danışmanı olup , basarilarinizin devamını diler herkese tavsiye ederim.Sağolsun var olsunlar.Saygılar...

Özgür Çetin

Celalettin beye yardımları ve desteği için teşekkür ederim. Profesyonel ve özverili çalışması sayesinde kısa sürede evimizi kiraya verdik. Tekrar teşekkürler.

Batuhan Yıldız

İşi konusunda mükemmel bir ciddiyet ve dürüstlüğe sahip gözü kapalı çalışabilecek bir insan. Emlakçı önyargılarınızı sayesinde silebilirsiniz

Filiz tuna

Celalettin bey yaşamkentte bulunan evimizin kiralanması sürecinde oldukça ilgili ve alakalı davrandı.Kendisi bizleri her konuda bilgilendirdi ve kiralanma sürecini en kısa sürede gerçekleştirdi.Kendisine ilgisi için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Caner Akcay

Önce emlakcıdan yardim almadan evimi kiraya verebilecegimi düsunmustum tam bes ay cesitli sitelere ilanlar vererek bunun icin ugrastim ama olmadi sonra celalettin bey beni ikna ederek evimi bu Zorlu surecte Kısa surede kiraya verdi bu surede tam bir profesyonel olarak bizlere yol gosterdi destek oldu . Ben celalettin beyi tanidiktan sonra emlakcilik isinin Profesyonel bir meslek oldugunu anladim tesekkurler celalettin bey emeginize saglik

S.ON

celalettin bey, kira ve satış işlemlerinde her iki tarafı da objektif bilgilendirip işlemlerin sağlıklı tamamlanmasına sağlıyor. Eğer tekrar aynı hizmete ihtiyac duyarsam kendisyle düşünmeden çalışacağım birisidir.

Onur

Celalettin Bey çok ilgili bir şekilde kiralık ev bulmamıza yardımcı oldu. Merak ettiğimiz her konuda bizi bilgilendirdi. Evi kiraladıktan sonraki süreçte de yardımcı oldu. Teşekkür ederiz...

GÜL ERDEMİR

İYİ BİR DANIŞMAN HER ZAMAN ÇALIŞMAK İSTERİM

Şeyda Karakoç

Celalettin beyle çalışmaktan memnunum. Gereken her konuda açıklayıcı ve kolay iletişimiyle çok yardımcı oldu. Samimi ve dürüst yaklaşımından dolayı Teşekkür ederim.

Ozan Alkan

Gayrimenkulümüzün en hızlı şekilde kiralanması için büyük özveri Gösterdi Celalettin Bey. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum

Ramazan

Celalettin bey Sektörde hertürlü ihtiyacı gider için olağan emek sarfederken iki tarafıda kendi yerinize kıyarak hare etmenşz takdire şayan bir esnaflık ve kişilik. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum Allah her daim işinşzi gücünüzü rast getirsin inşallah

Burak Ozer

Emlakcilara olan bakış acimi değiştiren kisi Celalettin bey oldu. Öncesinde vermiş olduğu tüm bilgilendirmeler , ilgi ve bilgisiyle tecrübesiyle tam manasıyla mükemmel ve eksiksizdi. Tesekkurler..

Ziya Şahin

İlgi ve alakasından dolayı kendisine Teşekkür ederiz. Ev sahibi kadar kiracıyı da düşünen adam tekrar tekrar teşekkürler

Leyla Yiğidim

Celalettin bey Son İki yıldır ailemin ve benim gayrimenküllerimizin kiralama işlemlerini yapıyor kendisi son derece ilgili ve dürüst bir şekilde kiralama işlemlerimizi sonuçlandırmıştır.Kendisine ve çalışma arkadaşlarına Teşekkür ederiz

Cevdet

Adam!!

Demet Ayten

Celalettin bey yillardir calistigim ve her isleminde Sorunsuz ve kusursuz olan biri.. Emeginiz icin cok tesekkur ederim

Bilnur Eren

Celalettin bey konusunda deneyimli ilgili ve sonuç odaklı çalışmalarıyla evimin kiraya veilmesinde çok yardımcı oldu kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum

Halil Sarıca

Cemalettin bey evimizin kiralanması konusunda profesyonel Yaklaşımları sayesinde en kısa zamanda çözümler sundu. Kendisi hem Çok Tecrübeli hemde her zaman Bize ihtiyaç duyduğumuz konularda gerekli bilgilendirmeleri yaptığı için Teşekkür ederim. Her Zaman Kendisiyle çalışmaktan memnuniyet duyacağım.

Esra Şahin

celaleddin bey Ev kiralamamız konusunda bizim isteklerimizi dikkate alarak yardımcı oldu. Şehir dışından gelip bir gün içinde ev kiralamış olmaktan memnunum. Teşekkür ederim.

Yücel Çıtak

Merhaba, Öncelikle kurumsal bakış açınızdan dolayı teşekkür ederim. Emlak danışmanımız celalettin bey gayrimenkulumüzle yakından ilgilenerek Farklı Müşterilerle bizi buluşturdu ve Dairemizin kiralanması Konusunda destek oldu . Bölgeye hakim Ve işini severek yapıyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

Tulin

Tanıştıgımız ilk dakikadan sonuna kadar ilgi, alaka, kişilik, birikim, konuya hakimiyet, güleryüz, Durustlüğü sayesinde 7 yıldır Celalettin Beyden çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dilerim.

Aslıhan Selvi

Celaleddin bey Çankaya Alacaatli da satın aldigimiz daire icin bize cok yardimci oldu. Son derece guvenilir, sakin ve isinde cok deneyimli. Isı ile ilgili her konuda bilgi sahibi .Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Başka bir gayrimenkul satın almak istediğimizde arayacagimiz tek kişi.

Ekin Keçeci

Celalettin Bey ev satışımızda oldukça ilgili ve özenli çalıştı. Ayrıca deneyimli bir danışman, kendisine teşekkür ediyorum.

Tuğba

Sonuc odakli, sonuc almak icin Ne gerekirse yapar. Is bitirici

Saner D.

Evimizin satışı ve yeni ev alımında celalettin bey ile çalıştık. Bu sure içinde Zamanında ve her zaman doğru bilgi verdi. Isinde gerçekten deneyimli ve günün her saati ulaşılabilirdir. Hem alıcının hem de satıcının haklarını gözetliyor. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

Didem Ayhan

Yönetim tarafindan 8 aydır kiraya verilemeyen dairemizi 3 gün içerisinde istediğimiz fiyata kiraya veren Danışman Celalettin beye ve Evvego Emlak ofisine teşekkür ederim.

Tülay Eryurt

Celalettin bey bilgi ve deneyimini işinde Birleştiren bir profesyoneldir göstermiş olduğu özveri ve verdiği güvenle daha çok başarılara imza atacağına eminim kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

Canan Ceyran Bektaşoğlu

Uzun zamandır boş kalan dairemizi sabırla, ilgi ve özenle, taleplerimize uygun bir kiracı bulmak suretiyle bizi Mutlu ettiği için kendisine müteşekkiriz. Artık her zaman kendisinden des alabileceğimiz ve Çevremize tavsiye edeceğimiz bir Emlak danışmanımız var. Teşekkürlerimizle

Tamer ışın

Celalettin Bey, ihtiyaca uygun çözüm üreten, Sonuç odaklı, hızlı, dürüst, adıl, Türkiye standartlarının cok üstünde hizmet anlayışına sahip ve Önemlisi, Guven Veren ve güveni Boşa çıkarmayan bir danışman. Büyük bir samimiyet ile teşekkür ederim.

Özgür K.

Çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ederim.iyi bir dost kazandık

Fatih Uysal

Celalettin Bey Profesyonel yaklaşımı, süreçte gösterdiği titizlik ve yardımseverliği ile çok Hızlı bir şekilde doğru tercihe ulaşmamıza Vesile oldu. Başarılarının devamını dilerim

Nuri Öztürk

6 yıllık süre İçinde evimizin hızlı ve sorunsuz kiraya verilmesinde gösterdiği titizlik ve sahip olduğu İş disipliniyle hayranlık uyandırmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, tecrübeli ve güven veren bir profesyonel olduğunu söyleyebilirim. Bu çalışma şekliyle nice başarılara ulaşacağından şüphem yoktur.

Esra Güneyce

EVVEGO GAYRIMENKUL OFİSI VE DANIŞMAN CELALETTİN EKİNCİ. HEM PROFESYONEL ÇALIŞMA USULLERİ VEDE DOĞRU VE TAM BİLGİ SUNUMU İLE AYLARDIR ARADIĞIMIZ DOĞRU EVİN BURASI OLDUĞUNU GÖSTERDİ. KENDİSİ ATABİLGE UZMANI OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ. 24 saatte uygun evi buldu. GERÇEKTEN DE BİZİ YANILTMADI. TEŞEKKÜRLER EVVEGO GAYRIMENKUL.

Canset geçer

Celalettin Bey ile tanıştığımızdan beri evimizi kolaylıkla kiralıyoruz. Kendisi oldukça çalışkan ve güvenilir bir danışman. teşekkür ediyoruz.

Av. Ali Özer

UZUN BİR EV ARAYIŞIMIZDAN SONRA - CELALETTİN BEY İLE TANIŞTIK. BİZE EVLERİ GÖSTERİRKEN TAM VE EKSİKSİZ BİLGİ VERMESİ- EVİN ARTI VE EKSİKLERİNİ İLETMESİ NEDENİYLE TAM DA BİZE UYGUN EVİ SATIN ALDIK. HAFTA SONU TAŞINIYORUZ. SATILIK EVLER KONUSUNDA BÜTÇEMİZE UYGUN EVİ BULDUĞU İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.,

Erol Kaya

Celalettin beyle tanıştığım için çok memnunum,tecrübeli ve profosyonel bir danışman,evimi kısa sürede kiraya verdiği için kendisine teşekkür ediyorum ve Başarılarının devamını diliyorum.

N.Kömürcüoğlu

Celalettin beye, evlerimin kiraya verilmesi için başvurdum. işini titizlikle yapması ve müşteri memnuniyetini ilke edinmesinden dolayı kısa sürede sonuca ulaştık Kendisne teşekkür ediyorum ve başarıların devamını diliyorum.

Kürşat R.G.

Celalettin Bey çok profesyonel, hızlı ve sözüne sadık, çalışkan ve dakik bir danışman. Böylesi Profesyonellerle çalışmak her zaman mümkün olmuyor. Kendisine çok Teşekkür ediyorum ve ileride ihtiyaçlarım için yine çalışmak üzere diyorum.

F. Gulsen Turan

Celalettin bey. Daha önceden babam hayatta iken evimizi kiraya vermişti. Kiracımız yaklaşık 2,5 yıl sorunsuz oturdu. ocak ayında çıkmak durumun da kaldı. kış nedeniyle daire boş kalır diye tereddüt ettik. Kendisi ile irtibat kurduk. daire 18 Ocak Cumartesi saat. 15.00 de boşaldı. Aynı gün 15.30 da yeni kiracımız Emrah bey ile kontrat yaptık. Yani hiç boş kalmadan evi liraya verdi. EVVEGO BAŞARI Emlak ofisine ve Kiralama Konusunda Celalettin beye teşekkür ederim.

Yaşar Turhan

RELAX PLUS DA BULUNAN DAİREMİ 24 SAAT GİBİ ÇOK KISA BİR SÜRE DE VE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRME DE YARDIMCI OLAN TAM YETKİLİ DANIŞMAN OLARAK ÇALIŞAN CELALETTİN BEY TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM..

Orhan K

Daireyi kiraya verme sırasında ve Sonrasında gayet yardımcı Oldu. İletişim kurmada ve cevap Almada Sorun yaşamadık. Teşekkür ederim.

Fikriye Yatışkan

Cemalettin Bey ile Çalışmaktan çok memnun kaldım. Profesyonel, Bilgili ve disiplinli Çalışmasıyla Evimizi kiraya verme sürecimizi hızlandırdı. Teşekkür ederim. Fikriye Yakıştıran

Duygu Uslu Kahraman

celalettin bey ile sözleşme yaptığımız andan itibaren çok ilgilendi. sadece evin kiraya verilmesi aşamasında değil kiracının istediği ve ev sahibinin yapması gereken hususlarda bizzat ilgilendi ve sonuçlandırdı. ev sahibi gibi evimle ilgilendi. evimi tekrar kiraya verecek olsam yine celalettin bey ile çalışırım ve arkadaşlarıma da tavsiye ederim.

Aysu-Bahzat Kentel

Bizim için oldukça yoğun olan Ankara’ya yerleşme sürecinde gösterdiği ilgi ve yardımları için Celalettin Bey’e çok teşekkür ederiz. Olumlu yaklaşımı, bizi her aşamada gereken konularda bilgilendirmesi ve kendisiyle kolay ve hızlı iletişim kurabilmemiz işlerimizi çok kolaylaştırdı ve hızlandırdı. Başarılarının devamını diliyoruz. Aysu-Behzat Kentel

Hasan Ender Kuzey

Celelettin Bey , güvenilir , işini çok iyi yapan bir gayrimenkul danışmanısınız herşey için çok teşekkürler.Başarılar diliyorum.Saygılar.

Ayla Demircioğlu

SON ÜÇ YILDIR DAİRELERİMİZ SORUNSUZ KİRALANDI. ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE BOŞALAN EVİMİZİ KİRAYA VERDİ. BU NEDENLE KENDİSİNE VE KURUMUNA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. DR. AYLA DEMİRCİOĞLU

Ayse Yılmaz

ÖZVERİLİ ÇALIŞMASI .DİSİPLİNİ VE HIZLI SONUÇ ALMASI İLE EVİMİZİ ÇOK KISA SÜREDE KİRAYA VERDİ. KİRALAMA UZMANIYIM DEMİŞTİ. HAKLI OLDUĞUNU BİZZAT GÖRDÜM. TEŞEKKÜR EDERİM.

Orhan Güloğlu

Emlak danışmanı olarak çok memnun kaldım

Cengiz Yoldas

Celalettin Bey ile çalışmaktan çok memnunum. Kiralamalar ile ilgili işlemleri sorunsuz Olarak gerçekleştirdi. Teşekkür ederim.

Demet Ayten

Celalettin Bey çok tesekkur ederim yeniden Yıllardır her size gelişimde hem kısa surede, hem sorunsuz herşeyi Hallettiniz. Dürüst Yaklaşımıniz,Işinize Verdiğiniz Deger sizi Benim gözümde hep farklı kıldı.. Tekrar tesekkurler

Cemil Kayacan

Celalettin bey. Evimizin satışı ve daha sonra da bize uygun kiralık ev bulma konusunda çok iyi ve profesyonel birisi olarak en kısa zamanda çözümler sundu. Kendisi hem ilgili hemde her zaman açıklayıcı bir kişi olması nedeniyle. Teşekkür ederim. Her Zaman bize destek olmaya devam ediyor.


Son Eklenen Portföyler